Xiaomi Mi Band 5 için haberler var!

0

Giyilebilir teknolojilerin ön sırasında yer alan akıllı bileklikler hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Geçtiğimiz dönemlerde ürettiği akıllı bileklikler ile akıllı bileklik denince akla gelen ilk markalardan bir tanesi olmayı başaran Xiaomi, yeni bilekliğini tanıtmaya hazırlanıyor. Daha önceki zamanlarda tasarımı ortaya çıkan ve adının Xiaomi Mi Band 5 olacağını bildiğimiz bileklik için yeni haberler var. İşte Mi Band 5 hakkındaki yeni sızıntılar!

Mi Band 5 hakkındaki yeni sızıntılar

Xiaomi Mi Band 5 için gelen haberler oldukça güzel. Tayvan Ulusal İletişim Komisyonu tarafından onaylanmış bir belge ortaya çıktı. Ortaya çıkan belgeye göre Xiaomi Mi Band 5 14 Mayıs’ta XMSH10HM kod adına sahip bir cihaz olarak Tayvan’da onay almayı başardı. Böylece, yeni nesil akıllı bilekliği bekleyenler için tanıtım tarihine yaklaşıldığının bir göstergesi daha ortaya çıktı.

Yakın zamana kadar yeni görselleri de ortaya çıkan bileklik, diğer markaların bilekliklerinden oldukça farklı olacak. 1.2 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekran ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Band 5’in NFC desteğine de sahip olacağı söylentiler arasında kendisine yer buluyor.

Yeni nesil akıllı bileklik için ortaya çıkan sızıntılar bu kadarla sınırlı olsada yakın zamanda birçok haberin ortaya çıkacağı kesin.

 

Cevap bırakın