Xiaomi Mi Band 5 doğrulandı

0

2020 yılının başlarında, Xiaomi Mi Band 4’ün halefini haziran ayında göreceğimize dair sızıntılar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Xiaomi’nin iştiraki Huami, Çin’in ünlü sosyal medya platformu Weibo’da yaptığı paylaşımında Mi Band 5 ile ilgili sızıntıları doğruladı. Xiaomi Mi Band 5’in bu yıl geleceği de böylelikle resmiyet kazanmış oldu.

Xiaomi Mi Band 5’in ayak sesleri

Çin’in ünlü sosyal medya platformu Weibo’da sık sık birçok marka ile ilgili sızıntılar ortaya çıkıyor. Ayrıca şirketler de zaman zaman duyurularını buradan yapmayı tercih ediyor. Bu kez Huami yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Yapılan paylaşımda Xiaomi’nin yeni nesil akıllı bilekliğinin bu yıl içinde resmi olarak piyasaya sürülmesinin planlandığı bilgisi yer alıyor. Ancak, duyuruda bundan başka bir bilgi yok. Akıllı bilekliğin kesin çıkış tarihi de henüz belli değil.

Önceki bilgilere baktığımızda ise yeni nesil Mi Band 5’in, 1,2 inçlik AMOLED ekran ile geleceği söyleniyor. NFC desteği ile geleceği iddia edilen akıllı bilekliğin fiyatı ise yaklaşık 26 dolar civarında olacak. Pazara rekabetçi bir giriş yapacak olan akıllı bileklik hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Cevap bırakın