Xiaomi Mi Band 4 görüntüleri ortaya çıktı!

0

Xiaomi yetkilileri geçtiğimiz haftalarda yaptıkları açıklamalarda, Xiaomi Mi Band 4 modelinin geliştirilme aşamasında olduğunu onayladılar. Bu sırada yaklaşan modelle ilgili sızıntılar da gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni detaylar, yeni modelle ilgili bazı bilgi ve görüntüleri ortaya çıkarttı. Xiaomi Mi Band 4 görüntüleri ve detaylarına hep birlikte göz atalım.

Xiaomi Mi Band 4 görüntüleri ortaya çıktı!

Xiaomi’nin yeni nesil akıllı bilekliği, geçtiğimiz günlerde Tayvan’a ait sertifikalandırma kurumunun resmi internet sitesinde ortaya çıktı. Yeni sertifikalandırma, beraberinde bazı görselleri de getirdi. Yeni fotoğraflar pazarlama amaçlı kullanılmadığı için yüksek çözünürlüğe sahip değil. Buna rağmen yeni ürünle ilgili bilgi edinmek için yeterli görünürlüğü sunuyorlar.

Xiaomi Mi Band 4 görüntüleri

Yayınlanan fotoğraflara baktığımızda, yeni ürünün Mi Band 3‘e oldukça benzediğini söyleyebiliriz. Sertifikalandırma sitesine göre Xiaomi, ayrıca NFC destekli bir model üzerinde daha çalışıyor. Temassız ödemeler için kullanılabilecek bu versiyon, görünüşe göre yalnızca Çin’de satışa sunulacak.

Tüm bunlarla birlikte sitede yer alan bilgiler ile önceden ortaya çıkan sızıntılar birbirini doğruluyor. Yeni modelin tanıtım tarihi ile ilgili bilgiler bulunmasa da, sertifikalandırma sitesinde ortaya çıkması tamamlanmaya yakın olduğunu gösteriyor. Bu nedenle yeni modelle yıl bitmeden karşılaşmamız mümkün.

Cevap bırakın