Xiaomi Mi Band 4 fiyatı ortaya çıktı!

0

Xiaomi’nin merakla beklenen yeni nesil akıllı bilekliği, son zamanlarda pek çok sızıntı ile gündeme geliyor. Son zamanlarda ortaya çıkan görüntüler, Xiaomi Mi Band 4 modelinin arayüzü hakkında bazı fikirleri de ortaya koyuyor. Ayrıca yeni modelin fiyat bilgisi de sızdırılan detaylar arasında bulunuyor.

Xiaomi Mi Band 4 yeni görüntülerle ortaya çıktı!

Şirketin yeni akıllı bilekliği, önceki modellere göre önemli bazı geliştirmelerle satışa sunulacak. Örneğin Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte daha az güç tüketimi ve daha güçlü bağlantı şansına sahip olacaksınız. Bununla birlikte pek çok alanda yeni modelin daha kararlı ve başarılı performans sunmasını da bekleyebiliriz.

Dikkat çeken sızıntılardan birisi de Mi Band 4’ün renkli ekrana sahip olacağı yönündeydi. Ortaya çıkan görüntüler de modelin renkli ekran iddialarını doğrular nitelikte. Paylaşılan görüntüler yeni modelin arayüzünü ve renkli ekranını odak noktası almış durumda.

Mi Band 4 beraberinde sanal asistan ve NFC gibi önemli bazı yenilikleri de getirecek. Ancak NFC seçeneğinin yalnızca Çin’e özel olacağı biliniyor. Sanal asistanın desteklediği diller arasında da yalnızca Çince bulunuyor, yani bölgesel bir kısıtlamanın yine bulunduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi Mi Band 4 fiyatı ne kadar olacak?

İddialara göre NFC desteğine sahip modelin yurt dışı satış fiyatı 72 dolar olacakken, ana sürümün ise 28-43 dolar fiyat etiketi aralığında satışa sunulması bekleniyor.

 

Cevap bırakın