Xiaomi Mi A3 tanıtım tarihi öne çekildi

0

Xiaomi, Android One işletim sistemine sahip Mi A3 lansmanı için hazırlıklarını sürdürüyor. İlk olarak 25 Ağustos günü tanıtılacağı söylenen akıllı telefon için yeni bir haber geldi. Xiaomi Mi A3 tanıtım tarihi bir hafta erkene çekildi. Yeni telefon 17 Temmuz’da tanıtılacak.

Xiaomi Mi A3 tanıtım tarihi 17 Temmuz olarak belirlendi

Polonya’nın Varşova şehrinde yapılacak olan lansman için ilk olarak 25 Temmuz tarihi belirlenmişti. Ancak aradan geçen kısa sürenin ardından telefonun lansman tarihi erkene çekildi. Saf Android işletim sistemiyle gelen telefon 17 Temmuz’da tanıtılacak.

Xiaomi, yeni lansmanın tarihini resmen onayladı. Standart modelin yanında Mi A3 Lite modeli de görücüye çıkacak. Ancak bu bilgi şimdilik tahminlerden öteye gidemedi. Telefonların fiyatlandırmasıyla ilgili de herhangi bir bilgi de bulunmuyor. Mi CC9’nin global versiyonu olan telefonun bazı özellikleri de ortaya çıktı.

Mi A2 modelinin halefi olan telefon, Android One ile birlikte geliyor. Gücünü Snapdragon 675’ten alan telefonda 6.08 inçlik FHD+ bir ekran kullanılıyor. 4.030 mAh bataryadan beslenen telefon aynı zamanda 18W hızlı şarj desteğine sahip.

Uygun fiyatlı akıllı telefon segmentinde başarılı işler çıkaran Xiaomi, bu başarısını yeni modeliyle de devam ettirmek istiyor.

Cevap bırakın