Xiaomi Mi A3 modeli için güzel haber geldi

0

Uygun fiyatlı telefon modelleri arasında birden fazla model ile kullanıcılara alternatif sunan Xiaomi, bu modellere desteğini sürdürüyor. Ülkemizde de en çok konuşulan ve uygun fiyatlı modeller arasında yer alan Xiaomi Mi A3 Android 10 güncellemesi ile yenilendi.

Xiaomi’nin telefonlarına desteği sürüyor!

Xiaomi’nin uygun fiyatlı modeli Xiaomi Mi A3 Android 10 güncellemesine kavuştu. Dünyadaki kullanıcılara sırayla sunulacak güncelleme ile beraber, Mi A3 modeli Android 10’un tüm özelliklerine kavuşacak.

Twitter üzerinden bir Xiaomi Mi A3 kullanıcısı, Xiaomi‘ye güncelleme hakkında bir tweet atmıştı. Tweet’e cevap veren Xiaomi Hindistan resmi hesabı, güncellemenin şubat ortasında geleceğini belirtmişti. Ancak güncelleme şimdi duyuruldu ve bahsedeceğiz özellikler kullanıcılara sunuldu. 1.3 GB boyutundaki güncelleme, kullanıcıların hepsine bir anda gönderilmeyecek ve yavaş yavaş dünyadaki tüm kullanıcılara dağıtılacak.

Telefona gelen yeniliklerin sonrasında telefonlarda bazı hatalar oluştuğu söyleniyor. Bu hataların giderilmesinin ardından güncellemenin daha karalı bir şekilde kullanıcılara ulaştırılması bekleniyor. Ortaya çıkan hatalar arasında arasında bulunan parmak izi okuyucunun çalışmaması, aramalardan sonra telefonun kendini kapatıp açması, MicroSD kart çalışmasında hatalar gibi sorunlar da bulunuyor. Ancak bu sorunların hızlı bir şekilde giderilebileceğini de söyleyelim.

Cevap bırakın