Xiaomi Mi A2 Lite’a Android Pie güncellemesi geldi

0

İki ay önce Android Pie beta güncellemesi yayınlanan Xiaomi Mi A2 ve Mi A2 Lite için artık tam sürüm dağıtıma çıkmış durumda.İşte ayrıntılar…

Her geçen gün daha iddialı akıllı telefonlarla gündeme geçen Xiaomi, kullanıcılarını bu kez yazılım güncellemesi tarafında sevindirdi. Markanın Mi A2 Lite model ismine sahip akıllı telefonu için Android Pie güncellemesi yayınlandı.

Bundan bir iki ay önce Android Pie beta güncellemesi yayınlanan Xiaomi Mi A2 ve Mi A2 Lite modelleri için şimdi tam sürüm dağıtıma çıkmış durumda. Kısa bir süre önce Mi A2 modeli için yayınlanan Android Pie güncellemesi şimdi de Mi A2 Lite versiyonu için yayınlandı, yeni güncelleme şu an global olarak indirilmeye açık. Zira Türkiye’deki kullanıcılar da aynı şekilde Mi A2 Lite akıllı telefonları için söz konusu güncellemeyi indirmeye başladı.

Şaşırttı…

Xiaomi Mi A2 Lite için gelen Android Pie güncellemesi, telefon sahipleri için bir miktar sürpriz bir durum olarak karşılandı. Bunun nedeni Çinli teknoloji markası Xiaomi’nin daha önceki yıllarda üretilen modellerinin arkasında durmaya devam etmesi oldu.

Snapdragon 625 işlemcili Mi A2 Lite, 5.84 inç ekran boyutunda 1080 x 2280 piksel çözünürlük sunan yetenekli bir akıllı telefon. Ek olarak 3 / 4 GB RAM kapasitesi ve 32 / 64 GB dahili depolama alanı seçeneklerine sahip.

Cevap bırakın