Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro için güzel haberler var

0

Xiaomi telefonlarını güncellemeleye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda duyurduğu yeni arayüzü MIUI 12’yi birçok Xiaomi kullanıcısı beklerken, güzel haber şimdilik 2 model için geldi. Xiaomi Mi 9T ve 9T Pro modellerine MIUI 12 güncellemesi geldi.

Xiaomi Mi 9T ve 9T Pro modellerine MIUI 12 güncellemesi geldi

Xiaomi yeni arayüzü MIUI 12’yi yavaş yavaş telefonları için kararlı bir sürüm olarak dağıtmaya başladı. Kullanıcıların en büyük favori modelleri arasında yer alan 2 model olan Xiaomi Mi 9T ve Mi 9T Pro modelleri beklenen güncellemeyi kararlı bir şekilde aldı.

Güncelleme alan telefon modellerini neler bekliyor?

Güncelleme alan Xiaomi modelleri, yenilenmiş arabirim motoru ile beraber uygulamaların simgelerindeki hareketlilikten tutun da uygulamaların açılış ve kapanışlarına kadar birçok farklılık ile karşılaşacak. En dikkat çekici noktalardan bir tanesi kullanıcıların telefonlarında sıkça girdiği  ayarlar kısmı. Ayarlar kısmında bizleri görsel olarak birçok yenilik bekliyor. Bu grafikler kullanıcılara belli başlı bilgileri göstererek verebiliyor. En basit örneği vermek gerekirse; pil seviyesi yeni arayüz ile beraber yazılı olarak değil, yenilenmiş grafikler halinde kullanıcılara gösterilecek.

Telefonun yenilikleri arasında batarya ile alakalı yeniliklerde var. Telefonunun bataryasını gün içerisinde hızlı bitirenler için de güç tasarrufu konusunda farklılıklar var. Bataryanızın yüzde 5 gücü ile telefonunuzun 5 saat daha kullanılabilmesini sağlayan yenilik de bu güncelleme ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Cevap bırakın