Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition tanıtıldı

0

Xiaomi ve Line Messenger işbirliği ile üretilen Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition tanıtıldı. Tasarımı ile dikkat çeken Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition’ın özellikleri ve fiyatı hakkında her şey haberimizde yer alıyor.

Xiaomi, geçtiğimiz aylarda karşımıza Mi 9 ve Mi 9 SE modelleri ile çıkmıştı. Çinli firma şimdi farklı bir kullanıcı kitlesine hitap etmek için Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition modelini duyurdu. Line Messenger ve Xiaomi işbirliği ile üretilen Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition, tasarımı ile olduğu kadar kutu içeriği ile de dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition özellikleri

Xiaomi Mi 9 SE Brown Bear Edition gücünü Qualcomm’un Snapdragon 712 yonga setinden ve 6 GB RAM’den alıyor. 5.97 inç büyüklüğünde 1080 x 2340 piksel çözünürlüklü AMOLED ekran ile gelen Mi 9 SE Brown Bear Edition’da tam üçlü arka kamera kurulumu yer alıyor.

Mi 9 SE Brown Edition’da 48 Megapiksel + 8 Megapiksel + 13 Megapiksel arka kamera kurulumu ve 20 Megapiksel ön kamera yer alıyor. 3.070 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefonda 18W hızlı şarj da yer alıyor. Gelelim Mi 9 SE Brown Bear Edition’ın kutu içeriğine.

Mi 9 SE Brown Bear Edition’da Brown Bear arayüzü yer alıyor. 10.000 mAh kapasiteli Powerbank ve Line Firends karakterlerinin yer aldığı çıkartmanın yer aldığı kutu içeriğinde bir de Brown Bear temalı kılıf yer alıyor.

350 dolar fiyat etiketine sahip olan Mi 9 SE Brown Bear Edition’ın ilk olarak Çin’de satışa sunulacağı söyleniyor. Bakalım bu telefon diğer Avrupa ülkelerinde de satışa sunulacak mı?

Cevap bırakın