Xiaomi Mi 9 rakiplerine meydan okuyacak!

0

Xiaomi’nin amiral gemi modelleri uygun fiyatı nedeniyle dünya genelinde oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. Xiaomi Mi 8 modeli ile büyük bir başarı elde eden Çinli üretici, aynı başarıyı önümüzdeki yıl Xiaomi Mi 9 ile sürdürmek istiyor. Zira, Galaxy S10 gibi güçlü rakipler önümüzdeki yıl rekabeti oldukça kızıştıracak.

Xiaomi Mi 9 özellikleri ile rakiplerine meydan okuyacak!

2019’un ilk çeyreğinde tanıtılması beklenilen Mi 9, geçtiğimiz saatlerde tanıtımı gerçekleştirilen Snapdragon 855’den güç alacak. Bu nedenle performans konusudaki tüm soru işaretleri şimdiden ortadan kalkarken, cihazın ön plana çıkacağı noktalardan birisi de, üst seviye kamerası olacak.

Günümüzde trend haline gelen çoklu arka kamera Mi 9’da da karşımıza çıkacak. Böylece Xiaomi’nin yeni amiral gemisinde toplamda 48 Megapiksel çözünürlüğünde üçlü kamera kurulumu yer alacak. 6 GB ve 8 GB RAM ile gelecek olan akıllı telefonun, 10 GB RAM‘e sahip olan özel bir versiyonu daha bulunacak.

Tüm bunların yanı sıra 2019 yılında satışa sunulacak olan birçok amiral gemisi gibi ekrandan parmak izi okuma özelliği ile gelecek olan Xiaomi Mi 9, AMOLED bir panele ev sahipliği yapacak.

Cevap bırakın