Xiaomi Mi 8 için kamera güncellemesi geliyor!

0

Xiaomi bir yandan yeni amiral gemisi Mi 9’u, 24 Şubat günü Mobil Dünya Kongresi‘nde tanıtmaya hazırlanırken, diğer yandan hali hazırda piyasada olan Xiaomi Mi 8 için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.

Xiaomi Mi 8 kamera güncellemesi ile daha yetenekli!

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan bir güncelleme ile, Mi 8 modelinin 960 fps video kayıt yapması mümkün hale gelmişti. Bugün şirketin Weibo hesabı üzerinden yapılan duyuru ile Mi 8 ve Mi 8 SE modellerinin kısa bir süre sonra yeni gece modu ve 4K 60 fps video kayıt desteğine kavuşacağı belirtildi.

Super Night Scene olarak adlandırılan bu gece modu sayesinde, Mi 8 kullanıcıları düşük ışık koşullarında daha kaliteli video ve fotoğraflar çekebilecekler. Aynı zamanda telefonun en büyük eksikliklerinden birisi olarak görülen, 4K 60 fps video kayıt özelliği de bu güncelleme ile kullanıcılara sunulacak.

Güncellemenin iki parça halinde kademeli bir şekilde yayınlanacağı belirtiliyor. Yani cihazlar ilk olarak Super Night Scene moduna, sonrasında ise 4K 60 fps video kayıt desteğine kavuşacak. Tarih olarak baktığımızda ise Nisan ayına kadar güncellemenin tamamlanması bekleniyor.

Cevap bırakın