Xiaomi Mi 7 özellikleri ve fiyatı belli oldu!

0

Xiaomi’nin uygun fiyat ve yüksek performans tarafında zirve yaptığı Mi serisinin yeni üyesi Xiaomi Mi 7 hakkında en net detaylar sonunda ortaya çıktı. Çin bazlı bir internet sitesi Xiaomi Mi 7 fiyatını tüm dünyayla paylaştı. Sitede fiyatının yanı sıra cihazın birçok teknik özelliğine de yer verildi.

Xiaomi Mi 7 fiyatı ne kadar olacak?

Cihazın fiyatlarının paylaşıldığı internet sitesine göre, Mi 7’nin 6 GB RAM – 64 GB dahili hafıza seçeneği, 2,799 Yuan (440 dolar) fiyat etiketine sahip olurken; 6 GB RAM – 128 GB dahili hafıza seçeneği 3,299 Yuan (519 dolar) gibi bir fiyattan satışa sunulacak.

Üstelik tek sızan şey fiyat değil. Yine bu siteye göre cihazın belli tasarım özellikleri ve donanımı da ortaya çıkmış durumda. Fotoğrafa göre cihazın ekran tarafında bir çentiğe yer verilecek. Bunun yanı sıra cihaz, ekrana entegre parmak izi okuyucusuna ve 3D yüz tanıma teknolojisine sahip olacak. Çentikli ekranın 5.6 inç boyutunda ve OLED panele sahip olması bekleniyor.

Ayrıca Mi 7 Snapdragon 845 işlemci modelini kullanacak ve bellek tarafında 6 GB RAM olacak. 3340 mAh bir batarya kapasitesine sahip olacağı tahmin edilen cihaz, Qi kablosuz şarj teknolojisini de destekleyecek.

Cevap bırakın