Xiaomi Mi 11 serisi için oldukça iddialı ses sistemi!

0

Xiaomi Mi 11 serisi noktasında oldukça iddialı bir ses deneyimi sunması bekleniyor. Bu beklentiyi artıran şeyse Harman/Kardon oluyor. Ses tarafında Xiaomi, Harman/Kardon ile çalışmaya başlıyor ve yeni telefon serisinde stereo hoparlör sistemi üzerine bir kurulum sağlanıyor.

Xiaomi Mi 11 serisi ses tarafında Harman/Kardon imzasına güveniyor

Xiaomi’nin yakın zaman önce Apple’ı eleştirmesine rağmen kutu içeriğinde şarj adaptörüne yer vermeceğini öğrenmiştik. Mi 11, Mi 11 Pro ve Mi 11 Pro Plus modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Çin merkezli telefon üreticisi Xiaomi, 28 Aralık tarihini işaret ediyor. Tanıtımına kısa süre kalan telefon ailesi hakkında ise en yeni olarak stereo hoparlör sistemi tarafında Harman/Kardon imzası taşıdığı oluyor.

Xiaomi Mi 11 serisi-00

Bu sayede çok daha iyi bir ses sistemi sunacak olan Xiaomi zaten kamera tarafında da çok iddialı geliyordu. Telefonun yakın zaman önce tahmini fiyat etiketleri de paylaşılmıştı. Xiaomi’nin Mi 11 modelinin 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip versiyonunun 687 dolarlık bir fiyata sahip olacağı söyleniyorken, 256 GB depolama alanına sahip versiyonunun 733 dolar olacağı belirtiliyor.

Aynı modelin 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile sunulacak versiyonunda ise 794 dolarlık fiyat etiketi bizleri bekleyecek deniyor. Elbette bir de elimizde Mi 11 Pro’nun fiyatı var. Onun da 810 dolar gibi bir fiyatla karşımıza çıkması bekleniyor ancak yine de bu fiyatlar tahminden öteye geçemiyor.

 

Cevap bırakın