Xiaomi Mi 11 seri için ortaya çıkan fiyat bilgisi

0

Daha önce Xiaomi Mi 11 serisi için özelliklerinin sızdırıldığını görmüştük. Xiaomi Mi 11 ve Xiaomi Mi 11 Pro olmak üzere iki telefon üzerinde çalışan şirketin telefonları tanıtılmadan önce pek çok detay ortaya çıktı. Bunlardan en yenisi ise fiyat bilgisi oldu.

Xiaomi Mi 11 serisi için sızdırılan fiyat bilgisi

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 11 serisi için pek çok detay ortaya çıkmıştı. Daha önce aralık ayının sonlarında tanıtılacağı söylenen telefon için fiyat bilgisi de geldi. Telefonun Pro takısı almayan normal versiyonu 610 dolar olacakken, Xiaomi Mi 11 Pro modelinde 807 dolar karşımıza çıkacak.

Xiaomi’nin bu modelinin Snapdragon 875 işlemcisini kullanan Çin’deki ilk telefon olacağı söyleniyor. Bu noktada da önem taşıyan modelin, beklendiği gibi ekran tarafında önemli bir geliştirme ile gelebileceğini belirtelim. QHD Plus çözünürlük ve 120 Hz ekran yenileme hızına sahip olacak model hakkındaki bilgiler bir Weibo gönderisinde ortaya çıkmıştı.

Xiaomi Mi 11 serisi
Xiaomi Mi 11 serisi için yapılan sızıntılardan bir görüntü.

Kamera tarafında ise Mi 11 modelinin arka tarafında üçlü bir kamera kurulumu bizleri karşılayacak. Telefonun ana kamerasının 108 Megapiksel olacağı, 13 Megapiksellik ultra geniş açılı bir kamera ve 30x yakınlaştırma yapabilecek telefonun makro çekimlerde yüksek performans sunması bekleniyor. Telefonun 4.700 mAh batarya ve 50W hızlı şarj desteği ile karşımıza çıkacağı söyleniyor.

Bir üst model olması beklenen Mi 11 Pro ya da bir diğer adıyla Mi 11 Ultra olarak adlandırılacak telefonun ise ön plana çıkan özellik QHD Plus çözünürlükte 120 Hz OLED ekranın yer alacak olması. Telefonun yine hızlı şarj tarafında 120W hızlı ve 80W kablosuz şarj desteğine sahip olması beklentiler arasında yerini alıyor. Telefonun kamera tarafında söylendiği kadarıyla 50 Megapiksel ana kamera bulunuyor ancak bazı kaynaklara göre bunun 200 Megapiksellik bir sensör olduğu söyleniyor.

Cevap bırakın