Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro’ya yoğun ilgi

0

Xiaomi’nin uygun fiyatlı amiral gemisi modelleri Mi 10T ve Mi 10T Pro, ülkemizde yok satıyor…

Kısa süre önce Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro modellerinin ülkemizde satışı başladı. Önceki nesil Mi 9T modeli gibi bu telefonlar da yüksek performanslı fakat uygun fiyatlı akıllı telefon isteyen kullanıcıların odak noktasına yerleşmiş durumda.

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro şu an en uygun fiyatlı amiral gemisi modelleri olarak karşımıza çıkıyor. Sahip oldukları özellikler, üst segment akıllı telefonlarda görmeye alıştığımız türden. Bu donanımsal başarı, oldukça cazip fiyatla birleşince, ülkemize gelen stokların tamamen tükendiğini görüyoruz. Stokların tükenmesine ilişkin açıklama yapan Xiaomi, Türkiye’deki kullanıcıların yoğun ilgisine teşekkür ederek, yeni stokları en kısa sürede kullanıcılarıyla buluşturacaklarını ifade ediyorlar.

İddialı ama uygun fiyatlı

Eğer yeni nesil Mi 10T ve Mi 10T Pro arasında kaldıysanız, küçük bir dipnot ile size karar vermenizde yardımcı olmak istiyoruz.
Şu anda Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro arasında 800 TL seviyelerinde bir fiyat farkı bulunuyor. Bu farkı ödeyen kullanıcılar 6 GB RAM seçeneğini 8 GB seviyesine, ana kamerada ise 64 MP’den 108 MP değerine geçiş yapıyorlar. Bunun dışında gerek kamera gerek performans tarafında her iki modelin de birbirine yakın olduğu kayfdediliyor.

Cevap bırakın