Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro kullanıcılarına MIUI 12.5 müjdesi

0

MIUI 12.5 güncellemesi akıllı telefonlara ulaşmaya devam ediyor. Son günlerde vitesi arttıran Xiaomi pek çok model için bu güncellemeyi kullanıma sundu. Şimdi ise yeni arayüzü alan şanslı modeller arasına Mi 10T serisi de katıldı. Geçtiğimiz haftalarda Çin’de MIUI 12.5’i alan bu cihazlar, aynı güncellemeyi şimdi de global pazarlarda alıyor.

Bilindiği üzere Mi 10T serisi Çin’deki Redmi K30s’lerin global sürümü olarak piyasaya sürülmüştü. Şirket Redmi K30S Ultra için Nisan ayı sonunda bu güncellemeyi yayınlarken, şimdi ise Mi 10T serisi de bu güncellemeye kavuşuyor.

Mi 10T serisi MIUI 12.5 güncellemesini aldı

Mi 10T ve Mi 10T Pro’nun MIUI yapısı ortak olduğu için güncelleme her iki telefon içinde aynı geliyor. V12.5.1.0.RJDEUXM yapı numarasını taşıyan bu güncelleme şu anda EEA varyantları için yayında. Ancak birkaç gün içinde; Türkiye, Rusya, Tayvan ve diğer ülkelerdeki kullanıcılarda MIUI 12.5’i alacak.

Mi 10T serisi MIUI 12.5 güncellemesini Avrupa’da almaya başladı

Mi 10T serisi piyasaya ilk sürüldüğünde kutudan Android 10 tabanlı MIUI 12 arayüzüyle çıkmıştı. Bu yılın başlarında her iki cihazda Android 11 güncellemesini aldı. Şimdi ise Xiaomi MIUI 12.5’i de bu telefonlara getirerek en son güncellemesini cihazlarına sunmuş oldu. Tabii bundan sonraki süreçte bu telefonlar MIUI 13 güncellemesini de alacaktır.

Sizlerde güncellemenin cihazlarınıza gelip gelmediğini kontrol etmek için, Ayarlar-Cihaz Hakkında-Yazılım Güncellemeleri seçeneği adımlarını takip edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın