Xiaomi Mi 10T Lite ortaya çıktı! İşte özellikleri

0

Gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün yeni akıllı telefon modeleri ortaya çıkmaya başladı. Akıllı telefon pazarının günden güne gelişmesi, çok çeşitli telefonları karşımızda görmeye başladık ve bu durum devam edecek gibi görünüyor. Xiaomi Mi 10T Lite ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10T Lite Özellikleri

Belirlenmiş isim yok ancak yeni akıllı telefonun Mi modeline ait olacağına, yani bir Redmi veya Poco cihazı olmadığına dair onay olduğu belirtilmekte. Özelliklerden şu ana kadar sadece 4.720 mAh batarya bulunduracağı kesin diyebiliriz. Xiaomi’nin yeni ortaya çıkan gizemli telefonu hakkında şu an için hiçbir şey bilinmiyor.

Ünlü sızıntı uzmanı Ice Universe tarafından paylaşılan başka bir sızıntı ise Xiaomi Mi 10T Pro’nun fiyatının ortaya çıkması. Amiral gemisi Snapdragon 865 mobil işlemci, uyarlanabilir yenileme hızına sahip 144 Hz ekran, 5000 mAh pil desteği ile güç vereceği, arka kamerada ana sensör olarak 108 Megapiksel ile kullanıcılarla buluşacağı söyleniyor. En önemli bilgi ise akıllı telefonun fiyat etiketi 699 € olacak.

Cevap bırakın