Xiaomi Mi 10T detaylarıyla ortaya çıktı!

0

Xiaomi’nin uzun zamandır beklenen yeni telefonu Xiaomi Mi 10T özellikleri hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Yakın zaman içerisinde resmi olarak tanıtılacak telefonun neredeyse tüm özellikleri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10T özellikleri

Xiaomi’nin yeni telefonunun tanıtımına az bir süre kala birçok detay ortaya çıktı. Uzun zamandır hakkında birçok sızıntı çıkan telefon, heyecanlandırıcı özelliklere sahip olacak. Telefon, işlemci tarafında gücünü şu andaki en güçlü en işlemcilerden birisi olan Snapdragon 865’den alacak. Bu işlemciye, 8 GB RAM ve ve 128 GB depolama alanı eşlik edecek.

En merak edilen yer işlemciden sonra telefon, ekran tarafında da merak ediliyordu. Şu ana kadar sızan özelliklerde, Full HD çözünürlükte 144 Hz ekran yenileme hızına sahip bir IPS ILC ekran görüyoruz. Bu ekranın nasıl korunacağı hakkında ise bir detay yok. Telefon arka tarafta 4 kamera ile gelecek. İlk kamera 64 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera, ikinci kamera 13 Megapiksel ultra geniş açı kamera ve 5 Megapiksel de makro kamera olacak.

İki cihaz pil tarafında da aynı özelliklerle piyasaya çıkacak. 5.000 mAh pil kapasitesine sahip telefonlar, kullanıcılara 33W hızlı şarj desteği de sunacak.

Cevap bırakın