Xiaomi Mi 10i yeni bir renk ile 5 Ocak’ta geliyor!

0

Xiaomi Mi 10i Pacific Sunrise adı verilen yeni renk seçeneği Mi.com internet sitesinde karşımıza çıktı. Oldukça canlı renkleri arka kapağında barındırılan telefon ‘yaz renklerine’ 5 Ocak 2021 tarihinde kavuşuyor.

Xiaomi Mi 10i Pacific Sunrise rengi geliyor

Xiaomi geçtiğimiz günlerde 5 Ocak için Mi 10i’nin yeni renk seçeneğine kavuşacağını açıklamıştı. Akıllı telefonun küçük değişikliklerle birlikte yeniden yapılandırılmış bir Redmi Note 9 Pro 5G olduğu söyleniyor. Telefonda Snapdragon 750G işlemcisine sahip olması beklenirken, kamera tarafında 108 Megapiksel karşımıza çıkacak.

Telefonun Mi.com sitesinde Mi 10i’nin Pacific Sunrise rengini gösteren bir afiş paylaşıldı. Telefonun yepyeni bir sensörle gelmesi bekleniyorken bazı özelleştirmelere de ev sahipliği yapacağı söyleniyor. İlk etapta Hindistan pazarında piyasaya sürülecek telefon, Amazon’da da göründü.

Xiaomi Mi 10i Pacific Sunrise

Telefonun beklenen özellikleri şu şekilde:

Redmi Note 9 Pro 5G’nin geliştirilmiş versiyonu olacağı söylenen telefon, 6 GB/ 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olacağı bekleniyor. Mi 10i, 5G özelliği yer alacakken, 108 Megapiksel ana kameranın bulunacak. Telefonun 6.67 inç HD Plus 1080×2400 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip olacağı da beklenen diğer özellikler arasıda yerini alıyor. 4.820 mAh bataryaya ek olarak elbette Android tabanlı MIUI 12 ile kutudan çıkması bekleniyor.

Cevap bırakın