Xiaomi Mi 10 SE özellikleri belli oldu

0

Sosyal medyada paylaşılan görsele göre Xiaomi Mi 10 SE Snapdragon 765G yonga seti ile gelecek. 8 GB RAM ve 128 GM kapasiteli UFS 3.0 depolamaya olacak…

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin gelecek ay resmiyet kazanması beklenen Mi 10 serisine ilişkin bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Son olarak serinin uygun fiyatlı versiyonu olan Xiaomi Mi 10 SE’nin özellikleri ortaya çıktı.

Xiaomi yakın bir süre içerisinde yeni amiral gemisi Mi 10’u tanıtmaya hazırlanıyor. Çinli şirket aynı zamanda SE adında uygun fiyatlı bir versiyon daha tanıtacak.

Bu versiyona ilişkin sosyal medyada yeni bir fotoğraf paylaşıldı. Xiaomi Mi 10 SE özelliklerini gösteren fotoğraftaki bilgilerin doğruluğu henüz teyit edilmezken  versiyona ilişkin birçok özellik görülebiliyor.

Xiaomi Mi 10 SE özellikleri ile dikkat çekecek. Sosyal medyada paylaşılan görsele göre Xiaomi Mi 10 SE Snapdragon 765G yonga seti ile gelecek. 8 GB RAM ve 128 GM kapasiteli UFS 3.0 depolamaya olacak olan cihazın ekranı ise 5.8 inç boyutunda olacak. 27W hızlı şarj desteği sınacak olan cihazın batarya kapasitesi ise 4.000 mAh olacak. İlgili versiyon ile birlikte Xiaomi Mi 10 serisininin kısa süre içerisinde teknoloji severlerin karşısına çıkması bekleniyor. Sosyal medyada paylaşılan bilgilerin doğru olup olmadığı ise bu tarihte belli olmuş olacak.

Cevap bırakın