Xiaomi ekran altı kameralı telefon canlı görüntülendi!

0

Çinli teknoloji loji firmalarından biri olan Xiaomi, bir süredir ekran altı kameraya sahip akıllı telefon modelleri üstünde çalışıyor. Ortaya çıkanlara göre, şirket bu teknoloji için gerekli adımları atmış ve ilerleme kaydetmiş gibi görünüyor. Firmanın ekran altı kameraya sahip akıllı telefon modeli canlı görüntülendi. Xiaomi ekran altı kameralı telefon modeli ortaya çıktı!

Xiaomi ekran altı kameralı telefon modeli ortaya çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Mi 10 Ultra tasarımında olan ekran altı kamera modelinin özelliklerine dair bir bilgi henüz bulunmuyor. Bu da yeni özelliğin aynı tasarımla kullanıcılarla buluşabileceği anlamına geliyor. Mi 10 Ultra özellikleri arasında 6.67 inç FHD+ AMOLED 120 Hz ekran tazeleme hızı bulunuyor. İşlemci için de Snapdragon 865 kullanılmıştı.

Paylaşılan videoda Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi için detay yer alıyor. Ancak videoyu hazırlayan kişi ön kamerayı çalıştırmıyor. Bunun sebebi gizlilik olabilir. Bununla birlikte geliştirilen modelin bir prototip olduğu ve düzgün çalışmadığı da ortaya çıkan fikirler arasında.

Bununla birlikte videonun sahte olma ihtimali de konuşuldu. Ancak Xiaomi’nin bu konu üzerinde çalışması ve Mi 10 Ultra’nın en üst model olması videonun doğru olabilirliğini kuvvetlendiriyor.

Cevap bırakın