Xiaomi’den oyunculara güzel haberler var

0

Oyuncular, konsollar ve bilgisayarlarda oyun oynamaya alışkın olsalar da son zamanlarda bu durum değişikliğe uğradı. Özellikle Xiaomi gibi markalar, oyunculara özel güçlü donanıma sahip telefonlar üreterek oyuncuların hiçbir yerde oyunlarından uzak kalmamalarını sağladı. Şimdi ise Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark 3 özellikleri için sızıntılar var!

Oyuncular yeni model için heyecanlı

Xiaomi, oyuncular için geliştirdiği oyuncu telefonu serisi Black Shark ile geçmiş modellerde oldukça başarılı işler çıkarttı. Oyuncu telefonu konusunda ilk akla gelen serinin yeni üyesi, bu başarıyı devam ettirecek gibi duruyor.

Son dönemlerde oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen seri, yeni modelin özellikleri ile bu başarıyı devam ettirecek gibi duruyor. Serinin son modeli Xiaomi Black Shark 3, şu ana kadarki en yüksek RAM seviyesine sahip telefon olarak tarihe geçecek. Xiaomi Black Shark 3, bilgisayarlar ile yarışacak bir seviyede olan 16 GB RAM‘ sahip olacak.

Telefonun belli olan diğer özellikleri arasında batarya boyutu da var. Zira oyuncuların kesintisiz bir oyun deneyimi elde etmesi için önemli olan bu detay, burada da farklı seviyede tutulmuş. Çok fazla olmasa bile, Xiaomi Black Shark 3 çoğu telefonda olmayan 4700 mAh boyutunda bir batarya ile karşımıza çıkacak.

Şu anda en yeni oyuncu telefonu için belli olan teknik özellikler bu seviyede olsa da, yakın zamanda bu bilgilerin miktarının artacağını belirtelim.

Cevap bırakın