Xiaomi de katlanabilir telefon modasına uyacak!

0

Akıllı telefon üreticileri arasındaki rekabet giderek artarken, rekabetin artması ile beraber kullanıcıların karşısına farklı özelliklere sahip akıllı telefon modelleri de çıkmaya başladı. Xiaomi katlanabilir telefon rekabetinde geride kaldığını farketmiş olmalı ki bu konudaki ilk adımlarını attı.

Xiaomi akıllı telefon rekabetinde ben de varım diyor!

Akıllı telefon üreticileri arasında gövde gösterisi olmaya başlayan akıllı telefon modelleri giderek tüm markaların tercihi olmaya başladı. Samsung ve Huawei ardından, Xiaomi de katlanabilir akıllı telefon üretebilir. Xiaomi’nin rakipleri akıllı telefonların 2. modellerini piyasaya sürmeye başlarken, Xiaomi henüz ilk patentini aldı.

Çin Ulusal Fikri Mülkiyet İdaresi ile bir iş birliği içerisinde olan Xiaomi, aldığı patent ile katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığını bizlere gösterdi. Ortaya çıkan görsellere baktığımızda, cihazın katlanmasını sağlayan menteşenin ekranın altında olduğunu görüyoruz. Ortaya çıkan görsellerde, giriş çıkışlar hakkında da kullanıcılara bilgi verilse bile bu görsellerin sadece bir patent görseli olduğunu unutmamak gerek.

Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile tanıdığımız Xiaomi, yakın zamanda karşımıza uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon ile çıkabilir.

Cevap bırakın