16 GB RAM’li ilk telefon geliyor

0

Black Shark serisiyle oyun severlerin gözdesi haline gelen Xiaomi, ailenin yeni üyesi üzerinde çalışıyor. Xiaomi Black Shark 3 5G modeli için bazı sızıntılar ortaya çıktı bile. Çıkan bazı özelliklere göre, oyuncu telefonu seviye atlayacak.

Xiaomi Black Shark 3, 5G ile gelecek

Yeni telefon isminden de anlaşıldığı gibi yeni trende ayak uyduracak ve 5G teknolojisi ile gelecek. Ancak, Black Shark 3’ün 5G ile gelmesi onun tek kozu olmayacak.

Ortaya atılan söylentilerin oldukça heyecan verici olduğunu söyleyebiliriz. Buna göre, Black Shark 3, 16 GB RAM kullanan ilk telefon olacak. Bu RAM artışı kullanıcıları ikiye bölebilir. Çünkü, birçok kişi için bu kadar yüksek RAM gereksiz. Ancak, gücü seven kullanıcıların bu artışı takdir edeceği de bir gerçek.

Burada doğru bellek kullanımı büyük önem taşıyacak. 16 GB RAM’li Black Shark 3 modeli, telefonu ile oyun oynamayı seven kullanıcılar için oldukça faydalı olabilir.

Şimdilik Black Shark 3 hakkında ortaya çıkan bilgiler kısıtlı. 5G teknolojisi ve 16 GB RAM dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Aynı şekilde telefonun tasarımına dair de net görüntüler yok.

Xiaomi, son hızlı yeni modeli üzerinde çalışmalarını sürdürüyor olsa da bu modeli ne zaman göreceğimizi ya da ne zaman piyasaya sürüleceğini şimdilik bilmiyoruz.

Cevap bırakın