Xiaomi Black Shark 2 bu özelliklerle gelebilir

0

Çinli dev akıllı telefon rekabetinde geride kalmamak için karşımıza Mart ayında Black Shark 2 modeli ile çıkacak. Peki, Black Shark 2’nin özellikleri nasıl olacak?

Xiaomi’nin oyuncu telefonu segmentinde yer alacak olan Black Shark 2 modelinin özellikleri sızdı. Xiaomi Black Shark 2, özellikleri ile mobil oyunculara üst düzey bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Xiaomi, geçtiğimiz yıl Black Shark modeli ile oyuncu telefonu kavramını hayatımıza kazandırmıştı. Xiaomi’yi izleyen diğer firmalar da bu alanda telefonlar üretmişti. Black Shark’tan sonra üretilen telefonlardan sonra bu model biraz sönük kalmaya başlamıştı. Çinli dev bu yarışta geri kalmamak için karşımıza Mart ayında Black Shark 2 modeli ile çıkacak. Peki, Black Shark 2’nin özellikleri nasıl olacak?

İşte Xiaomi Black Shark 2 özellikleri

AnTuTu testinde ortaya çıkan bilgilere göre; Black Shark 2, 6.0 inç büyüklüğünde 2340 x 1080 çözünürlüğünde ekran ile gelecek. Telefonun kalbinde ise 2019 yılı amiral gemisi modellerinde görmeye alışkın olduğumuz Qualcomm’un Snapdragon 855 yonga seti yer alacak. Black Shark 2’nin grafik biriminde ise Adreno 640 bulunacak.

RAM konusunda ise Xiaomi elini bol tutacak ve 8 GB RAM’e yer verecek. Çift kamera kurulumu ile gelecek olan Black Shark 2’de ilk modelde olduğu gibi özel bir soğutma sistemi de yer alacak.

AnTuTu’dan 359.973 puan aldığı görünen Black Shark 2 için Android cephesinin en güçlü telefonalarından biri olacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın