Xiaomi Android 10 için tarih açıkladı

0

Xiaomi uygun fiyatlı teknolojik ürünleri sayesinde kullanıcılar ile sıkı bir bağ kurdu. Kullanıcılar tarafından oldukça sevilen marka, kullanıcıları üzen bir olayın içerisinde kendisini bulunca bir açıklamada bulundu. Güncelleme sözü verilen ancak halen güncelleme alamayan telefon Xiaomi Mi A3 için yapılan açıklamada Android 10 güncellemesi ne zaman yayınlacak sorusuna cevap verildi.

Android 10 güncellemesi ne zaman yayınlacak?

Xiaomi, Mi A3 için güncelleme sözü vermiş ancak bu modele uzun zamandır gerekli güncellemeleri verememişti. Hatta Mi A3’ün bir alt modeli dahi güncelleme alırken telefonunun kendisinin güncelleme alamaması kullanıcıları bayağı bir sinirlendirmiş, kullanıcıların imza kampanyası başlatmalarına bile sebep olmuştu. Bugün ise Xiaomi bir açıklama yaptı ve açıklamasında “Heyecanınız ve sabrınız için teşekkürler. Mi A3 için güncellemenin Şubat ayında yayınlanacağını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Açıklanan tarihlerde bir sıkıntı olmaması halinde, Xiaomi Mi A3 kullanıcıları en yeni Android sürümü ve özelliklerine kavuşacaklar. Uygun fiyatlı bir modelin diğer rakiplerine göre bu güncellemeyi alması oldukça güzel bir haber.

Cevap bırakın