Xiaomi Amazfit Bip Akıllı Saat hakkında her şey

0

Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat kullanıcılara uygun fiyatla, yüksek erişilebilirlik özellikleri sunmayı başaran bir ürün. Xiaomi’nin en çok tercih edilen aksesuarlarından biri olan Amazfit Bip, günlük hayatınızda gerçekleştirdiğiniz aktiviteleri yakından takip etmenize olanak sağlıyor.

Özellikle sporcular için başarılı bir takip sistemi olan cihaz, Adım sayma, nabız ölçme, fitness takibi ve uyku takibi gibi önemli takip sistemlerine sahip. Aynı zamanda akıllı telefonunuza gelen bildirimleri de Amazfit üzerinden takip ederek, telefonunuza ulaşmadan sizi bekleyen bildirimleri görebilirsiniz.

Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat özellikleri ve fiyatı

Dayanıklı Silikon ve Polikarbonat malzemeden üretilen akıllı saat, 1,28 inçlik ekranını 2,5D Corning Gorilla Glass cam ile koruyor. 190 mAh bataryasıyla dikkat çeken Amazfit Bip, Bluetooth 4.0 teknolojisiyle 10 metreye kadar kullanım mesafesi sağlayabiliyor.

IP68 sertifikasına da sahip olan Amazfit Bip, suya ve toza dayanıklı yapısıyla en zor koşullarda bile sporcuların yol arkadaşı olmayı başarıyor.

Xiaomi Amazfit Bip’in özel yanlarından biri de size sağladığı geniş fonksiyonlar. Adımsayar, Fitness takibi, uyku takibi, çağrı görüntüleme, SMS ve bildirim görüntüleme, akıllı telefon kamerasının kontrolü, kalp ritim sensörü, kalori hesaplama, hızsızlık alarmı ve telefonu bulabilme gibi geniş özellik yelpazesi bulunuyor.

Akıllı saatin diğer bir güzel yanıysa, sahip olduğu hafıza sayesinde aktif olarak telefonsuz olarak da kullanabiliyor olmanız. Bilgileriniz 10 gün boyunca cihaz hafızasında tutulabildiği için kolaylıkla telefonunuz yanınızda değilken de aktivitelerinizi takip edebilirsiniz. 190 mAh’lık pil sayesinde 30 gün normal kullanım süresi sunuyor.

Cevap bırakın