Xiaomi Airdots Pro 2 ortaya çıktı

0

Xiaomi, kablosuz kulaklık pazarında Airdots Pro modeliyle boy gösteriyor. Yakın zamanda çıkan bir fotoğraf yeni nesil bir kulaklık modeli hakkındaki ilk ipuçlarını verdi. Xiaomi Airdots Pro 2 kutusu kendini gösterdi.

Xiaomi Airdots Pro 2 kutusu görüntülendi

Geçen yıl Airdots Pro modelini kullanıcılara sunan Xiaomi, yeni kulaklığı için kolları sıvamış durumda. Airdots Pro 2 modelinin kutusu şimdiden ortaya çıktı.  Mi True Wireless ya da AirDots Pro isimleriyle farklı pazarlara sunulan kulaklığın ikinci nesli için hazırlıklar tamamlanmış gibi görünüyor.

Xiaomi çalışma ofisinde fotoğraf çekilen iki arkadaş, yeni nesil kulaklık hakkındaki ilk ipucunu ortaya çıkardı. Airdots Pro 2 kutusu paylaşılan fotoğrafta kendini gösterdi. Kulaklık, önceki nesliyle benzer bir kulaklıkla karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Tasarım olarak büyük bir değişikliğin görülmediği üründe, şarj kutusu aynı kalırken kulaklık kısımlarında ufak güncellemeler göze çarpıyor.

Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 ile bizi karşılayacak olan kulaklık daha uzun bir kullanım ömrü vaat edecek gibi görünüyor. Ayrıca bağlantı özellikleri sayesinde daha geniş bir menzil sunabilecek.

Dokunmatik kontrol seçeneklerininde iyileştirilmesi beklenen Airdots Pro 2, Mi 9 5G veya Mi Mix 4 modelleri ile birlikte resmiyet kazanacak.

Cevap bırakın