Xiaomi 12 Serisi amiral gemisi kategorisinde iddialı

0

En son teknolojilerle geliştirilen yapay zeka algoritmaları ve Snapdragon mobil platformları ile sinematik deneyimler sunuyor.

Xiaomi, Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12 ve Xiaomi 12X  olmak üzere üç cihazdan oluşan yeni Xiaomi 12 serisinin dünya lansmanını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmişti.

Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları son teknoloji videografi stüdyosu ve eğlence merkezi ile donatmak için tasarlanan yeni Xiaomi serisi, yapay zeka algoritmasındaki etkileyici gelişmeler, amiral gemisi işlem gücü ve çok yönlü yükseltilmiş deneyim geliştirmeleriyle dikkat çekiyor.

Xiaomi 12 serisi, ister zorlu aydınlatma koşulları olsun ister hareketli nesneler, senaryo ne olursa olsun kullanıcıların stüdyo kalitesinde çekimler yapmalarına olanak tanıyor. Her üç modelde çok yönlü çekim için profesyonel düzeyde üçlü kamera kurulumu bulunuyor. Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12, 8K video kaydına olanak tanıyan 50MP’lik devasa geniş açılı kamerasıyla mükemmel sonuç veriyor.

Xiaomi 12 Pro, son teknoloji Sony IMX707 ultra büyük ana sensöre sahip üçlü 50MP kurulumuyla öne çıkıyor. Sony IMX707, büyük miktarda ışığı yakalıyor ve daha yüksek odak hızları ve artırılmış renk doğruluğu ile gelişmiş görüntüleme yetenekleri sunuyor. Xiaomi 12 ve Xiaomi 12X, hayatı farklı açılardan filme almak için 5MP telemakro kameranın yanı sıra 13MP ultra geniş açılı kamera içeriyor.

Xiaomi 12 Pro ve Xiaomi 12, etkileyici donanımlarının yanı sıra Xiaomi’nin kendine ait gelişmiş yapay zeka algoritmalarını içeriyor. Bu inovasyonlar, kullanıcıların düşük ışıkta veya hareketli nesnelerde dahi her anı istedikleri şekilde kaydetmelerini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Cevap bırakın