Xbox Project Scarlet Kasım 2020’de geliyor!

0

Xbox, 2019 E3 Oyun Fuarı’nda yaptığı birbirinden önemli duyurularıyla oyunseverleri heyecanlandırdı.

2020 Kasım ayında piyasaya sürülmesi öngörülen yeni jenerasyon Xbox Project Scarlet, Xbox One X’ten 4 kat daha güçlü olacak. Oyunların 120fps’de oynanabileceği yeni konsol, içindeki SSD sayesinde halihazırdaki konsol jenerasyonundan daha hızlı olacak. 8K çözünürlüğü destekleyecek olan yeni jenerasyon Xbox Project Scarlet, GDDR6 RAM ile gelecek.

Xbox’ın 100’den fazla güncel oyunu kullanıcılarına sunan Game Pass üyelik modeli ve oyuncu ağında online oyun oynama imkanı sağlayan Live Gold üyeliklerini birleştiren yeni üyelik servisi Xbox Game Pass Ultimate piyasaya sürüldü. Oyunseverler Xbox’ın tüm üyelik servislerini tek bir üyelik modelinde sunan en özel servisine lansmana özel 5.99 TL karşılığında üye olabilecek.

Xbox’ın en büyük özel oyunlarından olan Gears of War’un yeni oyunu Gears 5 hakkında birçok yeni gelişme paylaşıldı. Diğer tüm Xbox Game Studios oyunları gibi çıktığı gün Xbox Game Pass oyun kütüphanesindeki yerini alacak oyun 10 Eylül 2019’da piyasaya sürülecek.

Project xCloud Ekim ayında geliyor

E3 Fuarı’na gelen ziyaretçiler, ilk kez Project xCloud ‘u deneyimleme şansı yakaladı. Xbox’ın kullanıcıların her cihazda bulut üzerinden oyun oynayabilmelerini sağlayacak yeni projesi Project xCloud, Ekim ayında kullanıcılarla buluşacak.

Xbox Elite Controller 2 duyuruldu

Ödüllü Xbox kumandasının en üst modeli olan Elite modelinin ikinci serisi 4 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Cevap bırakın