Xbox Game Pass Nisan oyunları belli oldu

0

Xbox Game Pass abonelerini birbirinden eğlenceli ‘ücretsiz’ oyunlar bekliyor. İşte detaylar…

Microsoft’un Xbox Game Pass Nisan ayı oyunları duyuruldu. Bu oyunlar; theHunter: Call of the Wild, Cities: Skylines, Kingdom: New Lands, Portal Knights, ClusterTruck, Sacred Citadel, Sea of Thieves, Robocraft Infinity ve Late Shift…

Bir tür abonelik sistemi olan Xbox Game Pass, aylık bir bedel karşılığında 100’e yakın oyunun istendiği zaman dijital olarak oynanabilmesine imkan tanıyor. Ayrıca söz konusu sistemi 2 haftalığına ücretsiz olarak denebilmek de mümkün.

Yukarıda adı geçen yapımlardan theHunter: Call of the Wild, Kingdom: New Lands, Portal Knights, ClusterTruck, Sacred Citadel 1 Nisan tarihinde geliyor, 11 Nisan’da ise Sea of Thieves ve Robocraft Infinity’nin listeye ekleneceği belirtiliyor.

Sea of Thieves sürprizi

Oyunlardan bazıları ilgi çekici özellikleri ile öne çıkıyor. Cities: Skylines, şehir kurma temasına dayalı bir yapım olarak türünün meraklıları için tavsiye edebileceğimiz yapımlardan. Sea of Thieves ise son derece yeni bir oyun ve yılın en başarılı yapımları arasında gösteriliyor. Avcılık oyunları meraklıları da unutulmamış; theHunter: Call of the Wild gerek grafikleri, gerekse oynanışıyla beğeni kazanan oyunlardan.

Öte yandan söz konusu abonelik sistemi sadece Xbox One kullanıcıları tarafından değil, Windows üzerinden de oynanabiliyor, ancak aynı genişlikte olmadığının altını çizelim. Örneğin geriye dönük oyunlara sadece Xbox One platformundan erişim var.

MediaMarkt’ta satın alınabilen Xbox One oyunlarını yakından incelemek için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın