WWE 2K19 çıktı!

0

2K, WWE oyun dünyasının temel taşı olan WWE 2K19’un piyasaya çıktığını duyurdu. İşte detaylar…

Harika hikaye anlatımı, eğlenceli oynanışı, serideki en geniş oynanabilir kadrosu, yenilikçi oynanış geliştirmeleri ile birlikte ünlü WWE oyun serisi geri döndü. WWE 2K19 satışa çıktı.

Gerçeklik, hikaye ve eğlenceyi bir arada sunan WWE 2K19, popüler WWE, NXT ve 205 Süperstar’ın bulunduğu, aynı zamanda WWE efsaneleri ve Hall of Fame yıldızlarının da yer aldığı dev bir kadro sunuyor. Oyunda 200’den fazla oynanabilir karakter bulunuyor.

Tüm kadro, WWE’nin farklı maç türlerinde, farklı ayarlarda, yaratıcı seçeneklerin bulunduğu modlarda ve çok daha fazlasında kullanılabiliyor.

‘Asla Asla Deme!’

“Başlattığımız ‘Asla Asla Deme’ kampanyasıyla WWE 2K19’un yapım sürecinde sınırları zorlamak istedik. Bunu yaparken de yenilikçi hikaye anlatımı ve kaliteli eğlence anlayışını geri getirmek, tutkulu hayranlarımıza elimizdeki her şeyi sunmak istedik” şeklinde konuşan Visual Concepts Başkanı Greg Thomas, sözlerine şöyle devam etti; “Şu ana kadarki en geniş kadroyu sunduğumuz için çok heyecanlıyız. Bu sene 2K Showcase ile birlikte WWE Superstar Daniel Bryan’ın geri dönüşü, WWE Towers ve Big Head ile Block Body gibi eğlenceli modların eklenmesi, oynanışın daha da geliştirilmesi ve yeni eklemeler yapılması, en önemlisi de türünün en iyi örneği olan karakter yaratım araçlarıyla MyCAREER hikayesi bu senenin en önemli gelişmeleri. WWE 2K19’da herkes için mutlaka bir şey var.”

Cevap bırakın