WWE 2K18’de KFC sürprizi!

0

Sadece birkaç gün içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan WWE 2K18’de sürpriz bir karakterle ringlerin tozunu attırmanız mümkün. Yeni ve son dönemde dikkat çeken bir güreşçiden bahsetmiyoruz, bu karakterin kendisi Kentucky Fried Chicken’nin (KFC) ikonik sembollerinden Albay Sanders’tan başkası değil.

Albay Sanders karakteri, WWE 2K18’de bir mod üzerinden seçilebilir güreşçiler arasında yer alacak ve anlaşılan o ki bunun arkasında yatan neden 2K Games ile KFC arasında yürütülen bir işbirliğiyle bağlantılı. İlgi çekici olduğuna şüphe yok.

KFC güreşçisinin ne gibi özelliklerle geleceği, hangi sürprizleri sunacağı gibi konular hakkında henüz net bilgiler kamuoyuna yansımış değil. Şimdilik beyaz, parlak takım elbisesi (sportif detaylara sahip yani kolsuz) ile ikonik yüz ve beyaz sakalları dışında detay bulunmuyor.

Yeni WWE 2KXX oyunu, söz konusu tanıtım hamlesiyle birlikte KFC’nin daha fazla güreş sever oyuncuya ulaşmasında etkili olabilir mi sorusunun yanıtını ise zaman gösterecek. Beklentiler olumlu etkilerinin (daha fazla tavuk kanadı satışı, vb.) kapısının ardına kadar açık olduğu yönünde.

Her sene sonbahar aylarında çıkan ve o yılın en çok satan video oyun serilerinden biri olan WWE 2KXX, bu seneki versiyonuyla da (2K18) ses getirecek gibi görünüyor. Elbette bunun tek nedeni yeni karakterler değil; oyun, çarpıcı görsel detaylara ve birbirinden iddialı güreşçilerin amansız rekabetine sahne olacak.

Merakla beklenen yapım, 17 Ekim 2017’de Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve Windows PC için çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca ilerleyen dönemde Nintendo Switch sürümünün de yayınlanacağı duyuruldu.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın