WoW’nun yeni macerası Battle for Azeroth: Rise of Azshara yayında

0

World of Warcraft’ın genişleme paketi Battle for Azeroth’un yeni macerası Rise of Azshara yayında. İşte detaylar…

Oyun dünyasında özellikle geride kalan ‘yılın en önemli oyun etkinliklerinden biri olan’ E3 2019’un ardından bir sessizlik söz konusuydu ki Blizzard Entertainment’ın dünyaca ünlü çevirimiçi oyunu World of Warcraft’ın (WoW) genişleme paketi Battle for Azeroth’a gelen yepyeni macera Rise of Azshara’nın artık yayında olduğu bilgisi geldi. Heyecan dolu hikayenin bu yeni bölümünde Dalgaların Kraliçesi, kaynayan bir lanet eşliğinde denizlerin derinliklerinden geliyor…

Sürprizlerle dolu olacağına şüphe yok…

Battle for Azeroth’un yeni içeriği Rise of Azshara’da Heart of Azeroth sistemine “Essences” eklenmesi, Nazjatar ve Mechagon adında keşfedilecek iki yeni bölge, taurenler ve gnome’lar için Heritage Armor, yeni Benthic eşyaları, oyuncuları Azshara’s Eternal Palace’ın (Azshara’nın Sonsuzluk Sarayı) derinliklerine götürecek tüyler ürpertici bir raid gibi pek çok özel içerik oyun severleri bekliyor. Bizce de oyunun heyecan katsayısı biraz daha yükseliyor.

WoW Rise of Azshara ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz… İyi seyirler.

MediaMarkt’taki her bütçeye uygun oyun ekipmanlarına göz atmak ister misiniz? Yanıtınız evetse vakit kaybetmeden buraya tıklayınız.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın