Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunWorld War 3’de SKYFRONT Operasyonu 25 Temmuz’da başlıyor!

  World War 3’de SKYFRONT Operasyonu 25 Temmuz’da başlıyor!

  World War 3’ye gelecek ve evimizde hissetirecek içerik güncellemesinde bu kez iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un kurtuluşu için savaşma zamanı! 25 Temmuz Salı günü oyuna eklenecek bu ücretsiz güncellemeyle birlikte yeni modda savaş, yeni haritaları fethet ve donanım yelpazeni yepyeni silah ve savaş destekleriyle genişlet!

  WW3’nin hayal aleminizi zorlayacak yeni sezonu SKYFRONT’ta evimizde hissetmeye son 7 gün! Taktiksel Nişancı Oyunu WW3’nin sıradaki sezonluk büyük güncellemesinde bu kez savaş İstanbul’a uzanıyor. 25 Temmuz 2023 günü gelecek olan bu ücretsiz güncelleme ile birlikte oyun severler World WAR 3’de yeni bir modda savaşmanın heyecanını yaşarken, yepyeni savaş donanım destekleri ve mağaza içi güncellemelerle yeni haritaların fethinin tadını çıkacaklar.

  Geri sayım başlasın!

  Bu sezonda, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Arap Askeri Birlikleri sahnede ve biz bildiğimiz sularda, İstanbul boğazının kıyısındayız. SKYFRONT (GÖKCEPHE) Operasyonu’nda daha başka sürprizler de yolda!

  World War 3, World War 3 Başlatıcısı’ndan veya Steam’den indirilerek Windows PC’de ücretsiz oynanabilir.

  World War 3, Chernobylite ve Get Even oyunlarıyla tanınan Polonyalı The Farm 51 stüdyosu tarafından geliştirilen taktiksel bir çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular karada savaşarak, tankları ve araçları sürerek, savaş alanını dronlarla inceleyerek, en yüksek hasarı vermek için taktiksel savaş desteği isteyerek heyecanı yüksek ve takım bazlı savaşlara katılır. Taktik Harekât ve Takımlı Ölüm Maçı adındaki iki temel oyun modunda 40’a kadar oyuncu çarpıcı ve gerçekçi haritalarda savaşır.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN