Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunWorld of Warcraft için 3 yeni genişleme duyuruldu

  World of Warcraft için 3 yeni genişleme duyuruldu

  Yaklaşık 20 yıl önceki çıkışından bu yana World of Warcraft’ın en iddialı yaratıcı projesi…

  Blizzard Entertainment, büyük beğeni toplayan devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun World of Warcraft® için yakında gelecek üç genişletmeyi içeren The Worldsoul Saga™’yı bugün BlizzCon 2023’te duyurdu. Oyuncular, 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan World of Warcraft: The War Within™ genişletmesinde maceralarına yüzeyin derinliklerinde başlayacaklar. World of Warcraft: Midnight™ ve World of Warcraft: The Last Titan™, oyuncuları Azeroth’u kurtarmak için evlerine çağıran üç bölümlük bir destanı tamamlayacak.

  World of Warcraft yönetici yapımcısı Holly Longdale, “The War Within ile başlayan The Worldsoul Saga™, dünyanın her bir yanındaki oyuncuların Azeroth’a ilk ayak bastıklarında kalplerini çalan şeyin tohumlarından filizlendi.” dedi. “Deneyimli oyuncular için bu son 20 yıldır süren bir şey, Azeroth’a hiç ayak basmamış olanlar içinse bu tamamen yeni bir macera.”

  Warcraft genel müdürü John Hight, “The War Within, Midnight ve The Last Titan; World of Warcraft için şimdiye kadar denenmiş en iddialı yaratıcı projelerimiz ve kapsamlı bir hikâyeyi besleyen bağımsız anlatılar olarak tasarlandılar.” dedi. “Bu destansı maceraların yanı sıra Dragonflight, The War Within’de de devam edeceği için oyuncularımızın beklediği yaşam kalitesi güncellemeleri de bizi önümüzdeki 20 yıla ve hatta ötesine hazırlayacak.”

  Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra, “Blizzard Entertainment’ta yeni bir döneme başlıyoruz ve World of Warcraft ekiplerinin oyunculara olan tutkusu ve hikâye anlatımlarının geleceğine yönelik geniş vizyonları bana ilham veriyor.” dedi. “World of Warcraft’ın mirası nesillerdir devam ediyor ve The Worldsoul Saga’nın başlangıcı, bu efsanevi evrene dair anıları olan herkesin kutlama yapması, yeniden keşfetmesi ve Azeroth’taki evine dönmesi için mükemmel bir zaman.”

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN