Wonderboom 2 inceleme! Her yerde yüksek ses

0

Wonderboom 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. Son yılların en popüler cihazları arasında sayabileceğimiz Bluetooth hoparlörler, müzik dinleme keyfini bir üst seviyeye çıkarıyor. Biz de bu videomuzda Ultimate Ears Wonderboom 2 özellikleri ile ilgili detaylara yakından bakıyoruz.

Wonderboom 2 inceleme

Ultimate Ears Wonderboom 2 inceleme videomuzda minik Bluetooth hoparlörün tüm yeteneklerine yakından bakıyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri inceleme videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Wonderboom 2 özellikleri

Wonderboom 2 özellikleri ile ilgili detaylara ilk olarak tasarımdan başlamak gerekiyor. Kompakt boyutları ile öne çıkan hoparlörün üzerindeki kumaş dokusu hem şık bir görüntü sunuyor hem de ses kalitesinin artırılmasına yardımcı oluyor. Suda batmayan bir tasarıma sahip olan Wonderboom 2, 30 dakika boyunca suya dayanabiliyor. Aynı şekilde toza dayanıklı da olan hoparlör, böylece dış mekan kullanımlarında gözünüzü arkada bırakmıyor. Aynı şekilde havuz ya da deniz kenarında hoparlörü rahatlıkla kullanmak mümkün.

Düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan hoparlör modeli outdoor etkinliklerde de kullanılabiliyor.  Cihaz, bu özelliklerine ek olarak outdoor modu ile fiziksel özelliklerini de destekliyor. Normal seviyede oldukça güçlü bir ses seviyesine ulaşabilen kablosuz hoparlör, outdoor modu ile ihtiyaçlarımıza tam bir şekilde cevap verebiliyor.

Cevap bırakın