Wolverine Fortnite’da!

0

Nexus War’ın bir parçası olarak Bölüm 2 Sezon 4’te Fortnite’a gelen birçok Marvel karakterinden biri de Wolverine oldu. İşte sürpriz gelişmeye dair ilk detaylar…

Fortnite’da küresel ölçekte büyük ilgi ile karşılanan karakterlerin oyuna entegre edilmesi geleneği devam ediyor… Bu noktadaki en yeni haber ise Wolverine. Zira popüler süper kahraman resmen Fortnite’a geldi ve kendiyle birlikte bazı güzellikler de getirdi. Eğer Fortnite oynarken Wolverine kostümüne sahip olmak istiyorsanız battle pass’e ihtiyacınız olacak. Ardından da pençe izlerini bulmak, Quinjet konumlarını ziyaret etmek ve en sonunda da Logan’ı yenmek gibi Fortnite Wolverine görevlerini tamamlamanız gerekecek.

“Wolverine Geliyor” fragmanına bakılırsa Wolverine sadece ikonik Fortnite düşmanlarına karşı karşıya kalmış gibi görünebilir, ama aynı zamanda Wolverine’i nerede bulacağınıza dair büyük bir ipucu da veriyor. Wolverine Ağlayan Ağaçlık’da bir yerde saklanıyor ve oldukça mücadele edecek, bu yüzden hazırlıklı geldiğinizden emin olun. Bu şekilde tüm görevleri yapıp en sonun da Wolverine’i yendiğinizde kostümü kazanmış olacaksınız.

Yıldız yağmuru…

Wolverine, Nexus War’ın bir parçası olarak Bölüm 2 Sezon 4’te Fortnite’a gelen birçok Marvel karakterinden biri konumunda.
Diğer karakterler ise şöyle: Iron Man, Groot, Silver Surfer ve Doctor Doom.

Cevap bırakın