Witcher 3 ve Cyberpunk’un yeni nesil konsol oyunları bu yıl gelmeyebilir

0

CD Projekt Red birkaç gün önce yatırımcıları ile bir araya geldi. Toplantıda Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 ile ilgili ‘planlar’ da konuşuldu…

Cyberpunk 2077 uzun süre önce tanıtıldı, fakat CD Projekt Red, bu konudaki sonraki adımına yani nesil nesil konsollara uyuma dair epey temkinli ve ağır hareket ediyor.  CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve yayınlanan Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3, yakın zamanda yeni nesil sürümüyle karşımızda olacak. Ne var ki bu sürümlerin piyasada yerini alması tahmin ettiğimizden de uzun sürebilir…

2022’de çıkabilir…

CD Projekt Red, birkaç gün önce yatırımcılarla bir araya geldi. Toplantıda Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3 ile ilgili konuşuldu.

Oyunların yeni nesil versiyonlarına dair yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda resmi bir açıklama yapılarak, oyunlara ait yeni sürümlerin 2021 sonlarında yayınlanacağı belirtilmişti. Fakat görünen o ki, işler planlandığı gibi gitmeyecek.

CDPR, yeni nesil sürümleri 2021’de yayınlamayı amaçladıklarını söylemesine rağmen, Cyberpunk 2077 konusunda hâlâ belirsizlik söz konusu. Oyundaki hatalar nedeniyle net bir tarih ifade edemediklerini bildiren CDPR, kısaca ‘bu yıl için çok umutlu olmayın’ mesajı veriyor.

The Witcher 3’e gelecek olursak, onun yeni nesil sürümünde de çeşitli yenilikler bulunacak ve hâliyle meraklılarının ilgi odağında olmayı sürdürüyor.

Cevap bırakın