Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiWindows 10 Mobile'lı telefon sayısı artıyor! Karşınızda yeniler...

  Windows 10 Mobile’lı telefon sayısı artıyor! Karşınızda yeniler…

  Android ve iOS arasındaki rekabet her ne kadar büyük bir çekişmeye sahne olsa da mobil işletim sistemi pazarında bir oyuncu daha var: Microsoft’un Windows Mobile’ı. Tanıtılan en son işletim sistemi sürümü ise Windows 10 Mobile adıyla geliyor. Bu noktada Microsoft’un kendi fırınından çıkan üç yeni telefon lanse edildi. Bu cihazlar Lumia 950, Lumia 950 XL ve Lumia 550 modelleri tanıtılırken beklentiler de ‘acaba diğer üreticiler neler tanıtacak?’ noktasına ulaştı.

  Kısa süre önce Japonya’da düzenlenen bir Microsoft etkinliğinde Windows 10 Mobile işletim sistemine sahip çeşitli modeller görücüye çıktı. Söz konusu modeller arasından küresel bilinirliğine sahip Acer ve her ne kadar artık Sony’den ayrılmış bir bölüm de olsa Vaio var. Tanıtılan yeni Windows 10’lu modellerden bazılarını bir araya getirdik…

  nuans NuAns Neo

  5 inçlik ekranda 720p çözünürlük sunuyor, 16 GB dahili depolama alanına saihp ve oldukça ekonomik bir fiyatla gelecek. Sofistike bir tasarım anlayışını yansıttığı da öne çıkan özellikleri arasında.

  Ekran_Resmi_2015-10-16_17_31_26

  Digginos Mobile DG-W10M

  Bu modelin ekranı da tıpkı NuAns Neo gibi. 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama kapasitesine sahip ve firma açıklamasına göre 215 Euro fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

  acer-windows-10-mobile

  Acer Liquid M330

  İşte sonunda tanıtık bir marka. Acer’ın Windows 10 Mobile önyüklü akıllı telefonu da nispeten giriş seviye özellikler sunuyor. Snapdragon 210 işlemci, 5 MP arka kamera, 4.5 inç ekran öne çıkan nitelikleri.

  acer-windows-10-mobile

  Ve bir not; Vaio’nun akıllı telefonu henüz görünmedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN