WiFi 6’lı HONOR Router 3 ile tanışın

0

Hisilicon tarafından geliştirilen Gigahome Wi-Fi 6 yonga setiyle en yeni kablosuz standardını sunan HONOR Router 3, çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciyle geliyor…

Yeni kablosuz bağlantı standardı Wi-Fi 6 Plus özelliğine sahip HONOR Router 3’ün Türkiye satışı başladı. Router 3, evlerinde kablosuz internet ağlarını hızlandırmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olabilir. Çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciye ve en yeni Wi-Fi 6 standardına sahip olan HONOR Router 3, bu teknolojiyi destekleyen cihazlarda ultra yüksek hız ve düşük pil tüketimini mümkün kılıyor. Önceki standarda göre 3 kat daha yüksek hız ve 4 kat daha fazla bant genişliği sunan Wi-Fi 6, HONOR Router 3’le bu teknolojiyi daha erişilebilir hale getiriyor. Toplamda 5 adete kadar ek Router 3’e bağlanarak geniş alanlarda kapsama alanını genişleten cihaz, menzil arttırıcı özelliğe de sahip.

İddialı özellikler…

Hisilicon tarafından geliştirilen Gigahome Wi-Fi 6 yonga setiyle en yeni kablosuz standardını sunan cihaz, çift çekirdekli 1.2 GHz işlemciyle güçlü performans sağlıyor. HONOR Router 3, Wi-Fi 5’e göre üç kat daha yüksek ağ hızı, dört kat daha fazla kapasite, daha düşük gecikme süresi ve yüzde 30 daha az enerji tüketimiyle büyük avantaja sahip. 1024-QAM ve 160MHz ultra bant genişliğine ulaşan aygıt, 1Gbps’nin de ötesinde ağ hızlarına ulaşabiliyor. Böylece kullanıcılar daha yüksek aktarım hızlarına ve daha geniş kablosuz kapsama alanına sahip oluyor.

Cevap bırakın