WhatsApp’a güncelleme geldi

0

whatsapp

Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, yeni bir güncelleme aldı. Son dönemin eleştirilen uygulamasında yeni güncelleme sonrasına dair eleştiriler öncekiler kadar olumsuz değil. Detaylar ilgi çekici…

WhatsApp, son dönemin en çok konuşulan anlık mesajlaşma servislerinden. 1 milyarı aşkın kullanıcısı ve ülkemizde mobil iletişim bağlamında yoğun şekilde tercih edilmesiyle dikkat çeken uygulama, kısa süre önce gelen güncellemesi ile eleştiri oklarını üzerine çekmişti. WhatsApp Status modu ile kısa video paylaşımlara imkan tanıyan uygulama, özellikle Favoriler sekmesinde gidilen değişiklikle beklentilerin üzerinde eleştiri almıştı. Bir güncelleme yayınlayan yazılım hizmeti, bu kez çok daha az sayıda ve dikkat çekmeyen yenilikler sundu.

Android için yayınlanan güncelleme, sohbet ekranında bazı değişiklikler getiriyor. Artık sohbetlerde eklenti göndermek için kullanılan ataç ikonu, yazı yazılan alana taşındı. İlk yorumlara göre yazışma sırasında eklenti eklemek daha pratik hale geldi.

Diğer yenilik ise WhatsApp Status modunda kaldırılan yazılı durum iletilerinin geri gelmesi şeklinde. WhatsApp, son güncelleme ile bazı hata ve stabilite sorunlarına da büyük olasılıkla değinmiş olabilir.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın