WhatsApp yeni özelliklerini duyurdu! İşte yenilikler

0

WhatsApp kısa bir süre önce resmi Twitter hesabı üzerinden uygulamaya gelen yenilikleri duyurdu. Küçük bazı değişiklikler ile uygulamayı daha ‘keyifli’ hale getirdiklerini söyleyen WhatsApp ekibi, bu yeni değişiklikle beraber masaüstü versiyonda çıkartma ya da metin eklemeye olanak sağlıyor. Yani bu özellik sayesinde kullanıcılar artık fotoğrafları masaüstü versiyonda düzenleyebilecek. Yeni WhatsApp özellikleri ile ilgili tüm detaylar:

Yeni WhatsApp özellikleri arasında küçük değişiklikler var

WhatsApp tarafında gerçekleşen bu düzenleme ile kullanıcılara artık çıkartma önerileri de sunulacak. Tıpkı emojileri aramada kullanıldığımız gibi çıkartma(sticker) için de aramalar yapılabilecek ve yazışırken en iyi çıkartamayı gönderebileceksiniz.

Bazı mesajlaşma uygulamalarında bulunan gönderilen bağlantı linklerinin önizlemede görünmesi artık WhatsApp için de sunuluyor. Artık neye tıkladığınızı çok daha kolay ve basit bir şekilde görebileceksiniz.

WhatsApp pek çok yeniliği kullanıcıya sunmaya devam ediyor. Daha önce de kullanıcılara beta sürümde bir cihaza gerek duymadan masaüstü versiyonda mesajlara ulaşmayı sağlayan bir adım atmıştı. Beta testine katılan kullanıcılar, bu özelliği kolaylıkla test edebiliyor.

Akıllı telefon kullanıcıları dikkat! WhatsApp için son gün

 

Cevap bırakın