WhatsApp kendiliğinden silinebilen mesajlara sahip olacak

0

Akıllı telefonlarımızda tüm dünyanın en çok kullandığı uygulamalar arasında olan WhatsApp’a yeni özellikleri gelmeye devam ediyor. Bazı kullanıcılar için sevindirici bazı kullanıcılar içinse üzücü yeni bir WhatsApp özelliği yolda.

Yeni bir WhatsApp özelliği yolda!

WhatsApp, sık sık güncellenerek yeni özelliklere kavuşuyor. Gelecek yeni güncellemeler kullanıcılara erkenden haber verilmiyor ancak bazı kullanıcılar bu özellikleri deneyebiliyor. WhatsApp Beta sürümünde, kullanıcılar için yeni bir özellik denenmeye başlandı. Kendiliğinden silinen mesajlar özelliği şuan bazı WhatsApp Beta kullanıcılarına sunulmuş durumda.

WhatsApp

Bu özellik, istediğiniz mesajların bir süre sonra silinmesini sağlıyor. Karşı tarafa göndermiş olduğunuz mesaj için belirlediğiniz sürenin bitmesinin ardından, kullanıcı o mesajı bir daha göremiyor. Bu özellik, bazı mesajları sınırlı olarak gönderme konusunda oldukça işlevsel. Karşı tarafa bir şifre gönderdiğiniz zaman yada ileride gözükmesini istemediğiniz bir yazı için kullanıldığında kullanıcılar için hayat kurtarıcı olabiliyor.

Cevap bırakın