WhatsApp ile mesajlaşmak artık daha keyifli!

0

1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı ile günümüzde SMS’i adeta tarihe gömen WhatsApp her geçen gün farklı bir yenilik ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Başta Hikayeler olmak üzere Snapchat’in birçok özelliğini kopyalayan mesajlaşma platformu bu kez kaybolan mesaj özelliğini kullanıcılara sunacak.

WhatsApp kaybolan mesajlar özelliği geliyor!

Hikayeler özelliği 500 milyona yakın kullanıcı tarafından kullanılan WhatsApp’ın, Snapchat’in kaybolan mesaj özelliği üzerinde ortaya çıktı. Böylece gönderilen mesajların bir süre sonra otomatik olarak kaybolması sağlanacak ve Snapchat’e bir darbe daha vurulmuş olacak.

Kaybolan mesaj özelliğini kullanarak Hikayeler üzerinden arkadaşlarınıza göndereceğiniz GIF ve Fotoğraflar, Snapchat ile benzer şekilde bir süre sonra ortadan kaybolacak. Yani, Hikayeler özelliğinin mesajlara entegre edilmiş hali olacak.

Yayınlanan son raporlara göre, Snapchat ve Instagram karşısında kullanıcı sayısı bakımından ezici bir üstünlüğe sahip olan WhatsApp, günümüzde akıllı telefon kullanıcılarının iletişim ihtiyacını karşılamak için kullandığı ana uygulama haline geldi.

Cevap bırakın