WhatsApp karanlık mod için görüntüler geldi

0

WhatsApp karanlık mod için bekleyen kullanıcılar, heyecanla sabretmeye devam ediyorlar. Henüz deneme aşamasında olan tema adına bir beta yazılımı yayımlandı. Bu beta yazılımı, iOS ve Android kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor.

WhatsApp karanlık mod

WhatsApp karanlık mod neler sunuyor?

2 gün önce karanlık mod için tasarlanan duvar kağıtları ile şaşırtan WhatApp, “From Facebook” vurgusu ile dikkatleri üzerine çekti. Beta dosyalarında var olan bu uygulama, Facebook’un birleştirici bir çatı olarak hareket ettiğini gösteriyor.

Eğer WhatsApp Beta programına katıldıysanız şimdiden itibaren uygulamanızın karardığını görebilirsiniz. “Konuşmalar” kısmında beyaz temadan siyah temaya geçiş yapan program, “Aramalar ve Ayarlar” kısmında tekrar beyaz temaya dönüyor.

WhatsApp karanlık mod

Bunun dışında artık WhatsApp’ta her zaman görülecek olan Facebook logosu, yeniden tasarlandı. Sade bir tasarımı seçen Facebook, kendisini hatırlatmak konusunda ısrar ediyor. Ayrıca “Versiyon 2.19.308″ ile parmak izi koruması özelliğine kavuşan program, artık daha güvenli.

Kullanıcılar, parmak izi güvenliğinin ne kadar sürede devreye gireceğini ayarlayabilirler. Bu güvenlik sistemi, dilerseniz, ekranınınız kapandıktan hemen sonra da devreye girebilir veya 1 dakika sonra da çalışmaya başlayabilir.

WhatsApp karanlık mod

Karanlık mod furyasının devam edecek gibi gözüküyor. Şimdiye dek bir sürü uygulamada kendisini gösteren tema, çok seviliyor. Buradan hareketle bu temayı daha fazla uygulamada görebilirsiniz. Sizin için karanlık tema olmazsa olmaz temalar arasında yer alıyor mu? Eğer bunu tercih etmiyorsanız tercih ettiğiniz temalar nasıl?

Cevap bırakın