WhatsApp’ın grup sohbetleri odaklı yeni özelliği

0

Kazandığı yeni özellikler ile milyonlarca aktif kullanıcıya hitap eden WhatsApp, görüntülü grup sohbetleri için yeni bir özellik sundu. Şimdilik beta kullanıcıları için sunulan bu özellik ilerleyen süreçte bütün kullanıcıların kullanımına açılacak. Beta güncellemesi grup sohbetleri için yeni özellikler sunmasının yanında bir de bazı güvenlik sorunları ve optimizasyon sorunlarını düzeltmeye odaklanıyor.

WhatsApp görüntülü grup sohbetleri için yeni özellik

WhatsApp’ın son beta güncellemesinde görüntülü ve sesli grup sohbetleri için bir düzenleme bulunuyor. Yeni gelen güncelleme ile birlikte grup sohbetlerinden gelen sesli ve görüntülü görüşmeleri kaçırsanız bile sonradan katılabileceksiniz. Bu normalde diğer mesajlaşma uygulamalarında bulunuyor olsa da WhatsApp için 2021 yılında geliyor.

WABetaInfo tarafından yayımlanan yeni haberlere göre yeni betada, geliştirilmiş video ve sesli aramalar, daha hızlı sohbet geçmişi yedeklemeleri, daha kolay iletişim kurma, çeşitlendirilmiş çıkartmalar ve çeşitli hata düzeltmeleri de dahil olmak üzere, gelen yeni özellikler hakkında büyük bir listesi var.

WhatsApp görüntülü grup sohbetleri

WhatsApp’ın bazı telefonlarda kullanılamayacağı yakın zaman önce ortaya çıkmış ve iOS 9 ve Android 4.0.3 güncellemelerinden daha eski sürümleri kullanan kişiler artık WhatsApp kullanamayacaktı. Bunun yanı sıra 2 milyar aktif kullanıcıya sahip uygulamanın yeni raporalara göre kazanacağı bazı özellikler bulunuyor. iOS tarafında yer alan beta kullanıcıları için WhatsApp’a birden fazla resim ve video yapıştırma özelliği geldi

Cevap bırakın