Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelWhatsApp Beta, videolar için yeni bir özellik sunuyor!

  WhatsApp Beta, videolar için yeni bir özellik sunuyor!

  Dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından WhatsApp, beta uygulamalarında yeni özelliklere kavuşmaya devam ediyor. Sık sık yeni özelliklerle güncellenen bu platform, yeni sürümünde video tarafında bir değişiklik sunuyor.

  WhatsApp beta 2.21.22.3 sürümü, videolar için yeni bir işlev ekliyor

  WhatsApp, Android kullanıcılarına yayınladığı 2.21.22.3 yapı numaralı yeni güncellemesiyle, kullanıcıların beğeneceği bir özelliği getiriyor.

  Bilindiği üzere WhatsApp, farklı platformlardan gelen bağlantıları uygulama içerisinde resim içinde resim moduyla oynatmayı destekliyor. İşte geliştiriciler de yeni sürümle birlikte bu özelliğe bir başka bir yenilik daha ekliyor.

  Yukarıdaki ekran resminde de görüldüğü üzere yeni beta sürümüyle birlikte, videoları yönetebileceğiniz yeni bir kontrol çubuğu işlevi sunuluyor. Bu kontrol çubuğu; videoyu hızlı şekilde duraklatıp oynatmanıza, tam ekran modunda açmanıza ve kapatmanıza yardımcı oluyor. Söz konusu yenilik şu anda YouTube ve desteklenen diğer video içeriklerinde kullanılabilir.

  Şimdilik beta kullanıcılarına sunulan bu yeniliğin, kararlı olarak ne zaman geleceği hakkında ise net bir bilgi yok. Ancak dahili test sürecini tamamlayan WhatsApp, bu özelliği birkaç hafta içinde tamamen piyasaya sürebilir.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN