Western Digital 3 yeni NAS depolama ürününü tanıttı

0

Western Digital, NAS ortamlarını kullanan küçük kurumlar ve home ofisler için sunduğu depolama çözümleri karma bir NAS ortamındaki performansı ve önbellekleme yeteneklerini geliştiriyor…

Western Digital, NAS ortamlarını kullanan küçük kurumlar ve home ofisler için bir dizi özel amaca yönelik depolama çözümlerini tanıttı.  Çözümler, karma bir NAS ortamındaki performansı ve önbellekleme yeteneklerini geliştiren ilk WD Red SSD’leri ve aynı zamanda WD Red ve WD Red Pro HDD için 14 TB’lık kapasite içeriyor.

Tanıtılan yeni ürünler şunlar:

  • WD Red SA500 NAS SATA SSD
  • WD Red NAS Hard Drive
  • WD Red Pro NAS Hard Drive

Sanallaştırmanın artmasıyla birlikte 10GbE (10 Gigabit Ethernet) ağı ve daha yüksek bağlanabilirlik hızı modern NAS sistemlerinde temel ve standart bir özellik haline geliyor. Performans tıkanıklığını en aza indirmeye yardımcı olmak için, SSD hızları oldukça önemli.

Bu ortamların gereksinimlerini tam olarak karşılamak için, depolama cihazı dayanıklılığı, hızı ve kapasitesi oldukça rağbet görüyor. Western Digital’ın WD Red ürün portföyünün kanıtlanmış güvenilirliğini temel alan çözümler, son kullanıcı için sorunları kâra dönüştürmek için geliştirildi. WD Red SA500 SSD, bir NAS sisteminde önbellekleme çözümü olarak kullanıldığında, performans tıkanıklığını sınırlamaya yardımcı olurken, yeni daha yüksek kapasiteli WD Red ve WD Red Pro HDD’ler aynı NAS cihazında daha fazla depolama alanı sunuyor.

Cevap bırakın