WD Blue ve WD Green Serileri tanıtıldı

0

wd

Önde gelen donanım üreticilerinden biri olan WD, iki yeni SSD modeli duyurdu. WD Blue ve WD Green adlarıyla gelen ürünlere dair öne çıkanlar…

WD, PC sistemleri ve donanımsal geliştirme için tasarlanan kendi SATA arayüzüne sahip son kullanıcı SSD’leri WD Blue ve WD Green’i lanse etti. Yeni donanım ürünleri ile PC, iş istasyonu gibi aygıtlar için geliştirilirken, tüm uygulamalar için iddialı bir WD depolama cihaz portföyü sunulduğu kaydedildi.

PC performansını artırmak, bir bilgisayar toplamak ya da var olan PC’nin ömrünü uzatmak isteyenler için çözüm seçeneklerinden biri olan WD, dijital depolama konusunda SSD’ler ile etkili bir sonuç sergiliyor. WD Blue ve WD Green SSD’ler, SATA veri yolunda elde edilebilecek en yüksek hızları sağlayabiliyor.

Western Digital Kıdemli Direktörü Eyal Bek, WD’nin SSD diskleri için şunları söyledi: “Ana satıcılarımız ve tüketicilerimiz arasında, kapsamlı bir flaş tabanlı depolama seçeneği serisine yönelik önemli bir talep bulunuyor. WD kanalının genişleyen menzili, Western Digital SSD çözümünün daha büyük bir müşteri tabanı için kullanılabilir olmasını sağlıyor. WD Blue ve WD Green SSD’leri geliştirip piyasaya sürmüş olmaktan büyük gurur duyuyoruz ve müşterilerimizin talep etmiş olduğu anında yanıt, güvenilirlik ve kapasite avantajlarını sağlayacaklarına inanıyoruz.”

Daha fazla donanım haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın